Čo sme robili v lete

Pracovné aj nepracovné leto je skoro úplne za nami, ale nesmútime, lebo pred nami je „kopec“ zaujímavých projektov, na ktoré sa veľmi tešíme. A chcete vedieť čo sme robili? Radi vám povieme.

Dizajnovali sme a programovali a boli sme kreatívni na všetkých frontoch.

Projekty našich klientov berieme ako naše vlastné a chceme, aby boli úspešné, preto sa im venujeme naplno aj v období, keď naši klienti oddychujú. Naše agentúrne meetingy a brainstormingy  boli plné kreatívy a nápadov, z ktorých benefitujú najmä naši klienti.

Trošku sme predsa len oddychovali aj my.

Jeden týždeň sme venovali celoagentúrnej regenerácii a naše notebooky a nenotebooky boli nemilosrdne zatvorené. Klienti o všetkom samozrejme vedeli a všetko bolo na túto krátku pauzu dokonale pripravené.

Hľadali sme nový office.

Nájsť ten správny office, ktorý by vyhovoval našim požiadavkám vôbec nebolo ľahké. Videli sme priestory veľké a priestory malé. Dokonca také, kde nám tvrdili, že zasadačka bez okna a klimatizácie je vlastne benefit ????. Ale nakoniec sa nám to podarilo a máme nový office, ktorý nám učaroval a spĺňa všetko, čo sme hľadali.

Zariaďovali sme a vymýšľali a kombinovali.

Chceli sme vytvoriť miesto, kde sa nám bude dobre pracovať a nič nebude brzdiť našu kreativitu a nápady. Tiež sme chceli, aby sa naši klienti u nás cítili dobre a radi sa u nás zastavili. Samozrejme výborná kávička nemôže chýbať ???? .

A čo nás čaká po lete?

Tešíme sa na našich súčasných a nových klientov. Tešíme sa na nové projekty a nápady. Tešíme sa na nových kolegov a tešíme sa na náš nový office a na tú spomínanú skvelú kávičku.

My v Nuovo vám radi pomôžeme vytvoriť perfektný „woow“ web, checkneme SEO a vyfintíme vás na sociálnych sieťach. Stačí nás len kontaktovať.