─îo sme robili v lete ­čśŐ

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email
Share on print

Pracovn├ę aj nepracovn├ę leto je skoro ├║plne za nami, ale nesm├║time, lebo pred nami je „kopec“ zauj├şmav├Żch projektov, na ktor├ę sa ve─żmi te┼í├şme. A chcete vedie┼ą ─Źo sme robili? Radi v├ím povieme.

Dizajnovali sme a programovali a boli sme kreat├şvni na v┼íetk├Żch frontoch.

Projekty na┼íich klientov berieme ako na┼íe vlastn├ę a chceme, aby boli ├║spe┼ín├ę, preto sa im venujeme naplno aj v obdob├ş, ke─Ć na┼íi klienti oddychuj├║. Na┼íe agent├║rne meetingy a brainstormingy  boli pln├ę kreat├şvy a n├ípadov, z ktor├Żch benefituj├║ najm├Ą na┼íi klienti.

Trošku sme predsa len oddychovali aj my.

Jeden t├Ż┼żde┼ł sme venovali celoagent├║rnej regener├ícii a na┼íe notebooky a nenotebooky boli nemilosrdne zatvoren├ę. Klienti o v┼íetkom samozrejme vedeli a v┼íetko bolo na t├║to kr├ítku pauzu dokonale pripraven├ę.

H─żadali sme nov├Ż office.

N├íjs┼ą ten spr├ívny office, ktor├Ż by vyhovoval na┼íim po┼żiadavk├ím v├┤bec nebolo ─żahk├ę. Videli sme priestory ve─żk├ę a priestory mal├ę. Dokonca tak├ę, kde n├ím tvrdili, ┼że zasada─Źka bez okna a klimatiz├ície je vlastne benefit ­čĄö. Ale nakoniec sa n├ím to podarilo a m├íme nov├Ż office, ktor├Ż n├ím u─Źaroval a sp─║┼ła v┼íetko, ─Źo sme h─żadali.

Zaria─Ćovali sme a vym├Ż┼í─żali a kombinovali.

Chceli sme vytvori┼ą miesto, kde sa n├ím bude dobre pracova┼ą a ni─Ź nebude brzdi┼ą na┼íu kreativitu a n├ípady. Tie┼ż sme chceli, aby sa na┼íi klienti u n├ís c├ştili dobre a radi sa u n├ís zastavili. Samozrejme v├Żborn├í k├ívi─Źka nem├┤┼że ch├Żba┼ą ­čśë .

A ─Źo n├ís ─Źak├í po lete?

Te┼í├şme sa na na┼íich s├║─Źasn├Żch a nov├Żch klientov. Te┼í├şme sa na nov├ę projekty a n├ípady. Te┼í├şme sa na nov├Żch kolegov a te┼í├şme sa na n├í┼í nov├Ż office a na t├║ spom├şnan├║ skvel├║ k├ívi─Źku.

My v Nuovo v├ím radi pom├┤┼żeme vytvori┼ą perfektn├Ż „woow“ web, checkneme SEO a vyfint├şme v├ís na soci├ílnych sie┼ąach. Sta─Ź├ş n├ís len kontaktova┼ą.

ka┼żd├Ż pracovn├Ż de┼ł od 09:00 – 17:00

Ru┼żov├í dolina 6, (budova Kovoprojekt)┬á
821 08 Bratislava