Eshopy na mieru

Dizajn eshopu zároveň s ľahkou orientáciou predáva. Váš návštevník si spraví prvý dojem z vašej spoločnosti ihneď po vstupe na vašu hlavnú stránku a okamžite sa rozhodne, či je váš eshop dôveryhodný, alebo nie.

Unikátny dizajn

pre váš eshop

Chcete sa odlíšiť od konkurencie a chcete si zákazníka udržať? Vytvoríme unikátny dizajn pre váš eshop tak, aby návštevníka zaujal a neodišiel ku vašej konkurencii hneď po vstupe na váš eshop.

Používanie hotových šablónových eshopov je síce obľúbený spôsob ako ušetriť, ale nie je to dlhodobo udržateľné riešenie. Ak nechcete prísť o možnosť prispôsobiť eshop vašim požiadavkám na dizajn a ak nechcete prísť o možnosť rozvíjať ďalej eshop a jeho funkčnosť, hotové šablónové eshopy nie sú pre vás. 

Starajte sa o eshop

a nenechajte klienta odísť

Dôležité je, aby ste sa o svoj eshop pravidelne starali. Rovnako, ako kamenný obchod, aj eshop potrebuje pravidelnú údržbu a aktualizáciu obsahu. Ak rátate s tým, že do eshopu jedenkrát investujete a následne sa nemusíte o nič starať, neuvažujete správne a v konečnom dôsledku začne eshop pomaly upadať.

Aktualizujte pravidelne obsah vášho eshopu a zoznamy produktov, ktoré ponúkate. Starajte sa o technickú údržbu eshopu, lebo ju rovnako potrebuje rovnako, ako kamenný obchod. 

Ak si na technickú správu eshopu netrúfate, radi sa o tom s vami porozprávame.