Originálne webové stránky

Väčšina návštevníkov webovej stránky si vytvorí prvý dojem o vašej spoločnosti práve na základe spracovania webovej stránky.

Originálne riešenie

pre úspešných

Ak máte na svoju webovú stránku vysoké nároky a nemáte záujem na nej za každú cenu šetriť, ste u nás správne.

Webové stránky od nás sú určené klientom, ktorí si uvedomujú, že investícia do kvalitnej webovej stránky sa im rýchlo mnohonásobne vráti a odmietajú mať web postavený na lacnej – verejne dostupnej šablóne, ktorá je použitá na množstve iných (často aj konkurenčných) webov.

Unikátny dizajn webu

na mieru vašej spoločnosti

Tvoríme unikátny a prepracovaný UX a UI dizajn, ktorý ponúkne vašim klientom presne to, čo hľadajú a očakávajú. Náš dizajn je vždy prispôsobený segmentu vášho podnikania a zameraný na vášho klienta.

Webovú stránku je nutné chápať komplexne. Pri nákupe auta tiež rozmýšľame. Ak chceme auto len na presun z bodu A do bodu B, tak si môžeme vybrať akúkoľvek jazdenku. Ak chceme komfort, následnú prémiovú starostlivosť od predajcu a chceme podsunúť klientovi konkrétny odkaz, tak náš výber týmto požiadavkám prispôsobíme.

Starajte sa o svoj web

a o svojich klientov

Získať nového a verného klienta je rovnako ťažké, ako je ľahké o klienta prísť, lebo je nespokojný? Venujte sa klientom. Poskytujte im informácie a ukažte im, že sa ďalej vyvíjate a inovujete.

Starajte sa o svoje webové stránky a nenechajte ich zapadnúť prachom v ústraní. Vytvorenie webovej stránky je prvý krok, za ktorým nasledujú ďalšie.

Tvorte a aktualizujte obsah vášho webu. Aktualizujte CMS, starajte sa o SEO a marketing webu. Klient sa vám odmení tým najlepším, svojou vernosťou.

Ak si na technickú správu webovej stránky netrúfate, odbremeníme vás. Radi sa o tom s vami porozprávame.