SEO
A ONLINE MARKETING

Efektívny online marketing vrátane platených kampaní vám pomôže splniť stanovené ciele. Komplexný online marketing od nás zahŕňa všetky služby potrebné pre rozbeh vášho biznisu.

V prvom kroku prejde našim auditom vaša kompletná online marketingová stratégia. Na základe výsledkov auditu vypracujeme návrh zlepšenia a posledným krokom je  realizácia navrhovaného zlepšenia.

Komplexný audit vášho online marketingu u nás obsahuje:

  1. Audit web stránky – grafické spracovanie, technické spracovanie + návrh zlepšenia.
  2. Audit obsahu web stránky + návrh zlepšenia.
  3. Audit SEO + návrh zlepšenia
  4. Audit komunikačnej stratégie na sociálnych sieťach + návrh komunikačnej stratégie.
  5. Audit platených online reklamných kampaní + návrh zlepšenia.
  6. Audit platených online reklamných kampaní na sociálnych sieťach + návrh riešenia.
Kreatívna digitálna agentúra

Je potrebný čas.

Realizácia návrhov na zlepšenie vašej komplexnej online marketingovej stratégie je dlhodobý proces. Počas tohoto procesu je náš tím s vami v úzkom kontakte a postupne je implementovaná online marketingová stratégia od tvorby perfektného webu až po nastavenie a správu online platených reklamných kampaní.

Náročným klientom odporúčame prejsť si všetkými krokmi a tým získať jednotnú stratégiu a komunikáciu na všetkých kanáloch.

Postupná realizácia.

Jednotlivé kroky je samozrejme možné robiť aj separátne, podľa potrieb vašej spoločnosti. Každému kroku sa náš tím intenzívne venuje.

Ak sme vás zaujali a chceli by ste vedieť viac informácií, tak nás kontaktujte a my vám pomôžeme rozbehnúť váš online marketing.

Náš tím je pripravený pomôcť vám s výberom tej správnej stratégie. Stačí nám napísať na hello@nuovo.sk alebo vyplniť formulár.