TVORÍME
WEB STRÁNKY A ESHOPY

Potrebujete vybudovať webovú stránku alebo internetový obchod?

S tvorbou web stránok a eshopov máme viac ako 15 ročné skúseností. Pamätáme si dobu, keď sa weby tvorili pomocou tabuliek a Microsoft FrontPage bol nevyhnutným nástrojom každého začínajúceho webdevelopera.

Pri navrhovaní web stránok vždy kladieme veľký dôraz na zmysluplnosť a logiku všetkých grafických prvkov, na čistý a prehľadný dizajnbezchybný kód.

Vaši zákazníci budú mať dobrú užívateľskú skúsenosť a vy budete môcť využiť web stránku na ďalšie marketingové aktivity.

Responzívny dizajn

Web stránka sa bude správne zobrazovať na všetkých zariadeniach. Váš zákazník bude môcť bez obmedzení komunikovať s vašou stránkou a to bez ohľadu na to, či bude používať mobil, tablet, notebook alebo stolný počítač.

Intuitívne administratívne prostredie

Web stránku pre vás vieme postaviť na rôznych redakčných systémoch, ktoré vám umožnia editáciu obsahu vo vlastnej réžii. Používame WordPress, Drupal, Joomla .. použitý systém závisí od rozsiahlosti webovej stránky a od požadovaných funkcionalít.

Web stránka, ktorá predáva

Štruktúra web stránky bude premyslená tak, aby návštevník vášho webu dostal takú informáciu, ktorú na vašom webe hľadal.

Našim prvoradým cieľom, pri tvorbe web stránok a eshopov je, aby sa návštevník stal zákazníkom a pravidelne sa na váš web vracal.