Webové aplikácie

Inovujte svoju spoločnosť a prejdite na používanie moderných technológií s multiplatformovou použiteľnosťou. Vytvoríme vám  efektívne webové aplikácie, ktoré môžete používať namiesto tabuliek. 

Moderné technológie

zvyšujúce efektivitu práce

Ak potrebujete zvýšiť efektivitu práce vašich zamestnancov a chcete mať podrobný prehľad o chode vašej spoločnosti, ste tu správne. 
 
Webové aplikácie sú moderným riešením pre inovatívne spoločnosti. Použiteľnosť webových aplikácií je multiplatformová pričom využíva moderne cloudové riešenia, alebo je umiestnená na vlastnom dedikovanom serveri. Výhodou je nepretržitý prístup k vašim dátam bez zapnutia pracovného počítača aj prostredníctvom mobilného zariadenia.  Webová aplikácia zvládne to isté, ako klasické programy, ktoré je nutné prácne inštalovať na každý počítač, pričom inštaláciu vynecháte a jednoducho použijete webový prehliadač. 
 
Takúto webovú aplikáciu pre vás vieme postaviť na mieru podľa požiadaviek a potrieb vašej spoločnosti, alebo vašich klientov. 

Dizaj web aplikácií

vytvorený vám na mieru

UX a UI dizajn vašej webovej aplikácie prispôsobíme vášmu dizajn manuálu a požiadavkám tak, aby vaši zamestnanci, alebo klienti nemali ťažkosti s jej používaním.
 
Webovú aplikáciu vieme implementovať do vašej webovej stránky a prístup na ňu bude chránený prihlasovacími údajmi s rôznymi právami pre rôznych užívateľov. 
 
Ak chcete byť modernou a inovatívnou spoločnosťou a chcete používať efektívne webové aplikácie namieto tabuliek, tak sa s vami o vašom projekte radi porozprávame a poskytneme naše know-how.